EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

galerie

Vernisáž výstavy FYLYPPOS – Beze změny společně s Art&Recycle Marketem

Datum

Čtvrtek 8.9.2016, 16:00

Cena

vstup volný

Zahájení Art Block Festivalu spolu s Art&Recycle Marketem 8. 9. 2016. V galerii navštivte výstavu ilustrací a alternativních komiksů. Festival je tvořen osmi výstavními prostory na různých místech v Praze. Na každém výstavním místě prezentuje jeden autor svou individuální tvorbu. Představujeme českou scénu mladého umění. Autoři skupiny Art Block prezentují svou tvorbu veřejnosti skrze výstavy spojené do jednoho festivalu. Neotřelý přístup a individualita – Art Block Festival.

U příležitosti oficiálního zahájení v galerii RockCafé organizujeme i akci Art&Recycle Market, kde budete moci potkat umělce a také je podpořit zakoupením jejich děl. Spolu s dalším programem.

Galerie Rock Café: FYLYPPOS – Beze změny
V rámci Art Block Festivalu představuje Fylyppos své ilustrace a alternativní komiks. Na výstavě se poprvé ukáže post-apokalyptický komiks Norek. Expozici doprovází několik ilustrací doplňujících dílo samotné. V tvorbě se odrážejí vlastnosti člověka a společnosti, opakující se chyby a častá lidská slepota s důvěrou vyvolanou strachem.

Info na www.artfest.cz

Zobrazit všechny výstavy