EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /iota/rockcafe.cz/t/single-program.php on line 15
hudba

„Sanctuary.cz presents“: Funker Vogt (D), Cephalgy (D) + support: Gaping Chasm (SK)

Datum

Pátek 23.2.2018, 20:00

Cena

420,- + poplatky / 490,-

předprodej v sítích Ticketpro a GoOut.net /

Tvrdě elektronický projekt Funker Vogt si dodnes udržuje prominentní postavení na EBM scéně. Německá trojice se po dlouhé době vydává na turné, aby fanouškům představila své návratové album „Code Of Conduct“, ale také své hity z první dekády fungování.
Funker Vogt úspěšně prošli přerodem, kdy z původní sestavy zůstal pouze skladatel a klávesák Gerrit Thomas. Nově najdeme v sestavě charismatického předáka aggrotech hvězd Agonoize, Chrise L. Pražský koncert bude jedním z prvních klubových představení trojice po definitivní obrodě.
Rovněž německá trio Cephalgy loni oslavila dvacet let fungování na scéně vydáním páté desky „Leid Statt Liebe“. Kapela, která ve své tvorbě kombinuje staré dobré EBM s aggrotech prvky je hýčkána labelem Out Of Line. Místními médii je často označována jako jeden z nejlepších EBM souborů současnosti. Uvidíme, zda se pověst povede potvrdit i debutovým setem v ČR.
Domácím zástupcem bude slovensko/český projekt Gaping Chasm, který tak pozitivně překvapil před třemi roky předskakováním před hvězdnými Suicide Commando. Od té doby Ergův projekt vesele koncertuje, a tak jen zbývá počkat, zda po letech představí nějaký nový materiál.
Veškeré další informace naleznete na webu www.sanctuary.cz