En

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna.

hudba

„Podzimní Mighty Sounds“ Main Stage: The Toasters (USA), Porters (DE), OreskaBand (JAP), The Picturebooks (DE), Discoballs, Supertesla Black Coffee Acoustic Stage: Bart Tadla (Straightline) (DE), The Porters (DE), Queens of Everything, Travis O’Neill (IR), Rabies, Arrogant Twins, OiOiPiratoi

Datum

Pátek 24.11.2017, 18:00

Cena

290,- - 350,- v předprodejích / 390,- v místě

Předprodej v Rock Café a na www.mightysounds.cz

Main Stage:
The Toasters (USA)
The Porters (DE)
OreskaBand (JAP)
The Picturebooks (DE)
Discoballs http://discoballs.cz/
Supertesla http://www.facebook.com/superteslaband/

Black Coffee Acoustic Stage:
Bart Tadla (Straightline) (DE)
The Porters (DE)
Queens of Everything
Travis O’Neill (IR)
Rabies
Arrogant Twins
OiOiPiratoi

Po létě přichází podzim a tedy i podzimní indoor varianta letního festivalu! Po úspěchu z minulé akce opět v Rock Café a opět s horní akustickou stagí, která naváže na letní Black Coffee Stage pod taktovkou Black Coffee Session!
Poslední dobou slyšíme výtky, že je tady málo kvalitního ska, a tak jsme pro vás připravili večírek, kde vystoupí druhodobé kapely ze tří kontinentů.
Vůbec poprvé v historii se můžete těšit na japonskou skapunkovou pecku složenou výhradně jen z ženského osazenstva オレスカバンド-Oreskaband.
Americký kontinent zastoupí matadoři, kteří letos na Mighty Sounds opět dokázali, že jsou mistři svého řemesla – The Toasters a za domácí tým nastoupí stálice české scény DiscoBalls. Je nám jasné, že Mighty Sounds bylo vždy o různorodosti žánrů, a tak zahrají i celtic-punkoví The Porters z Düsseldorfu, pro opravdové fajnšmekry přijedou The Picturebooks a z domácí mladé krve se představí brněnští Supertesla s česky zpívanými peckami, ne nepodobnými Social Distortion.
Enjoy!