En

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna.

hudba

Onyx (USA) + support: Enkláva (SK)

Datum

Sobota 3.3.2018, 21:00

Cena

350,- + poplatky v předprodejích / 450,- v místě

Předprodej v Rock Café a síti GoOut.net

CZ: S těžkým srdcem musíme oznámit, že ONYX dnes nedorazí! Na přestupu v Irsku je zastihla stejně jako tisíce dalších lidí sněhová bouře a i přes veškeré úsilí klubu, managmentu i samotných Onyx neexistuje možnost, jak bychom je dnes mohli dostat do Prahy. Zítra už by ale letiště v Dublinu mělo být opět v provozu a SOBOTNÍ show se uskuteční podle plánu!

Pokud jste si vstupenky na dnešní show zakoupili na GoOut.cz, peníze vám budou automaticky zaslány zpátky na účet, pokud jste je koupili v našem RC shopu, můžete je vracet v rámci jeho otevírací doby (út-pá 16-22, so 17-22) do 10.3.

Zároveň jsou stále v obou předprodejích k dispozici vstupenky na zítra! Jak na GoOut.cz, tak u nás v shopu si je dnes můžete ještě pořídit!

Jako útěchu na dnešní večer jsme pro vás i přes turbulentní události posledních hodin připravili speciální rapovou show ZDARMA – můžete se těšit na Řezník, Enkláva a DJ Illegal a DJ Crypt ze Snowgoons! Potkáme se večer na baru!

///

EN: We are really sorry to inform you, that ONYX are not able to get from Dublin Airport due to snowstorm today and we have to cancel the show tonight. We all did our best to get them to Prague, but it is impossible today. Anyway, the airport will work tomorrow again and the show on SATURDAY will happen!

If you bought the ticket on GoOut.cz, you will get the money automatically on your account. If you bought them in our RC shop, just come there till 10th March and you will get the money back.

If you have free evening tomorrow, you can still come for the second show! Tickets are available in both presales.

If you are in Prague and you want to enjoy hip hop show anyway, you can still come to Rock Café. We prepared alternative program for you with FREE entrance – Řezník ZNK, Enkláva and DJ Illegal + DJ Crypt from Snowgoons! See you tonight!