EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

„Night of Suicide Angels vol.4“: Crippled Fingers, Unaffected Evolution, Daerrwin, Sunset Trail + doprovodný program

Datum

Sobota 30.9.2017, 19:00

Cena

199,- do konce srpna, 299,- v září / 359,- na místě

předprodej pouze přes email shopsuicidaangels@gmail.com

Multižánrová show již tradičně v režii potetovaných holek, co jim nechybí dobrý srdce!
Live bands:
Crippled Fingers http://crippledfingers1.bandcamp.com/
Unaffected Evolution
Daerrwin
Sunset Trail
poledance, burlesque show, street show, charitativní kérky, tombola, možnost vyzkoušet si tetovat na umělou kůži, play piercing show Inkdividual, live photostage…

Potetované kočky Suicide Angels chystají večírek. Pozvaly si Sunset Trail i Unaffected Evolution.
Potetované holky z Česka i Slovenska, spousta muziky, pole dance, charitativní live tattoo show, live photo shoot, burlesque show, playpiercing show a výstava fotografií. Nejen tohle všechno se chystá na 30. září.
Suicide Angels v prostorách Rock Café pokřtí svůj charitativní kalendář na rok 2018. Po roce proběhne další, v pořadí už čtvrtý mejdan pod taktovkou Suicide Angels. Na akci s všeříkajícím přívlastkem „Nejpotetovanější party v Praze“ vystoupí Sunset Trail, Unaffected Evolution, Crippled Fingers a Daerrwin. Kromě bohatého programu budete mít na místě možnost si pořídit kalendář na rok 2018 a nechat si ho od všech modelek podepsat. Výtěžek ze vstupného i z prodeje kalendáře půjde – jek to v případě Suicide Angels zvykem – na charitu, konkrétně Kubíkovi Novotnému, kterému byla diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie.
A jelikož se jedná o večírek, kde velkou roli hrají tetování, i Ty se budeš moct nechat přímo v klubu potetovat. A tatéři se, stejně jako všichni na týhle party, zřekli nároku na honorář, takže výtěžek půjde taky na dobrou věc. A pokud Tě láká tetování z té druhé strany, věz, že pro Tebe na akci budou čekat tetovací strojky, umělé kůže i mentoři z řad tatérů a možnost si to sám zkusit.