En

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna.

hudba

Hang Massive (UK/SWE) – VYPRODÁNO!!!

Datum

Úterý 21.11.2017, 20:00

Cena

1. vlna 100 ks / 400,- Kč 2. vlna 200 ks / 450,- Kč 3. vlna 250 ks / 500,- Kč Na místě / 550,- Kč

Předprodej pouze v síti Ticketportal

Po úspěchu s online nahrávkami, který předčil veškerá očekávání, se letos Hang Massive vydali na světové turné, během něhož podruhé zamíří i do České republiky. Tentokrát bude akce pojata velkolepěji, ve větším a stylovějším sále, jakým je Rock Café Praha.
V prosinci 2011 Hang Massive zveřejnili své první video se skladbou Once Again, které se začalo šířit lavinovou rychlostí a v současné chvíli má 40 milionů zhlédnutí z nejrůznějších koutů světa. Díky tomuto úspěchu se miliony lidí seznámily s novým a úžasným hudebním nástrojem, jakým je hang, a rozrostla se základna fanoušků zajímajících se o tento výjimečný hudební projekt.
Hang Massive jsou v současné době na světovém turné, během něhož představují skladby z alba Distant Light a výběr z dřívějších desek s živými nahrávkami. S mnoha úspěšnými vystoupeními a s naplánovaným turné po Evropě, Rusku, Indii, Austrálii, Novém Zélandu a dalších, Hang Massive dále potvrzují své renomé tvůrců skvělých nahrávek a jejich vystoupení se v zemích po celém světě stávají nezapomenutelným zážitkem.

KONCERT VYPRODÁN!!!