EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Gleb (SK), Opak Dissu, Pain & Tubs, Poetic & 48 + DJs

Datum

Pátek 25.5.2018, 21:00

Cena

200,- + poplatky v předprodeji / 250,- v místě

předprodej v Rock Café a v síti GoOut.net

GLEB & HYPETRAIN DJs (SK)
Pokuď si říkáš raver, jméno Gleb by ti nemělo bejt neznámý. Tenhle rider ze Slovenska aka z Ružinova už pár let kosí lidi v mošpitech při svejch striktních live shows. Ať už je to dnb, grime, bassline music, či miniminiminimal bass, vždy je to horiace a padaj lokty, kam se podíváš. Gleb vydal minulej rok nadupaný projekt LAVIČKA PIMPIN a od tý doby moc nezastavuje a jede dál jak dobře namazaná felicia. Do Prahy přijíždí poprvé se svojí solo show, kterou doplní jeho chárbz HYPETRAIN DJs, kteří ti nedají odpočinout, i kdybys zandal tripletime. Poctivá porce zla od bratů zo Slovenska.

OPAK DISSU
Kru dvou djs a několika raperů (přesný počet je neznámý), kteří za sebou nechávaj x zničenejch špěluněk, a jede se rejv, kam si je pozvou. Liveshows jsou extrémní zážitek pro tvou ségru, mámu i bábu. Minulej rok vydali OPAK DISSU TAPE2 a do Rock Café dovezou nový bengerisy a novej breakdance. Při minulý návštěvě bylo 15/10 dekelů odjebáno na x měsíců dopředu, takže letos prej míří na vyší cíl.

PAIN, TUBS & KLETIS
Jestli seš grime lover, netřeba představovat. Pokud nejsi ale dekel, máš stále neodjebaný you must learn. Producent a DJ Kletis dojede zandat set a bude krejt záda Painovi s Tubsem. Pain s Tubsem ti naloží poctivou porci grajmovice, po který nebudeš moc nájs a nebudeš moct chodit do dalšího víkendu. Každej v hoodu ví že mladá grime krev není voda.