EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

„FreeZone“: Zelenina, Brutální Jahoda, RockTom

Datum

Úterý 13.3.2018, 20:00

Cena

zdarma

Zelenina:
Zelenina právě finišuje svoje třetí album a vyráží na jarní turné po celé ČR.

Brutální Jahoda:
Mladá, impulzivní kapela, která vsází na hudbu ve směsici kvality rocku, melodičnosti popu a divokost punku. Hudba, která baví široké spektrum posluchačů, je podtržena houslemi a celistvý zvuk je na tuzemské scéně neobvyklý. Kluci z kapely berou hudbu vážně, ale jako v každé kapele je zde velký prostor pro zábavu a co se týče tvorby, fantazii se meze nekladou, a tak nikdy nevíte, co od Brutální Jahody můžete čekat. Posledním počinem, který kapela vyslala do světa, byl videoklip k písničce Reflektory, která je zároveň pilotním songem nového alba, co kapela připravuje vydat tento rok.

RockTom:
Kapela ROCKTOM hraje od roku 2010. Zatím mají vydané jedno studiové album s názvem “Život je sekera“, z něhož mají 3 videoklipy. V roce 2016 vydali singl Osude můj, který je zařazen v rotaci hudebního kanálu Slušnej kanál. Stejný singl slavil úspěchy v pořadu Česká desítka na radiu RockZone. Na jaře roku 2018 připravují vydání nového alba!


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /iota/rockcafe.cz/wp-includes/functions.php on line 3594