EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

„FreeZone“: Signály (křest desky), Noemiracles, Sorry Holka

Datum

Úterý 8.5.2018, 20:00

Cena

vstup zdarma

Signály (indie-rock)
(Česko)slovenská kapela se sídlem v Praze. Díky kvótám na cizince hraje v kapele Slovák, Rus, Vietnamec a kupodivu i 2 Češi. Jsou fascinovaní brit-popovou scénou 90. let, ale kvůli hrdosti Slováka ponechali texty v jeho rodném jazyce. Málem vyhráli největší slovenskou písničkářskou soutěž Košický Zlatý Poklad a po dvou letech flákání a nicnedělání se konečně rozhodli nahrát desku, která dostala název „Múzeum motýlích krídiel”.

Noemiracles (Třinec, indie-pop)
Když potřebujete sehnat dobrou kapelu, zkuste to v Třinci. Skupina vznikla v roce 2012 a už po roce se vydala do studia nahrávat první album. Se vznikem debutového alba Ponad wszystko hudebníkům pomohl uznávaný polský producent Pawel BZIM Zarecki. Kapela se velmi dobře pohybuje v různých hudebních stylech. Noemiracles mixuje pop, alternativu, soul, jazz i britpop do vlastního osobitého zvuku.

Sorry Holka (Teplice, indie/alternative)
Trio milovníků Thurstona Moorea a kronikářů života na krušným severu. Sorry Holka za dva roky existence odehráli přes padesát koncertů, mimo jiné se objevili i na pódiu Rock for People. Kapela má na kontě desku „Krušný“ charakteristickou ostrými kytarami a sympaticky naštvanými, autentickými texty.