EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

„FreeZone“: Candy Meatworks, Together, Vintage Wine

Datum

Úterý 29.5.2018, 19:55

Cena

vstup zdarma

Protiklady se přitahují. A doplňují. Prolínají, shazují se, povzbuzují a staví věci do nových kontextů. A proto na sklonku května zasednou v Rock Café následující hudební tělesa, aby potěšila, roztančila i pobavila. Myslete si, že je to neskutečné. Myslete si, že je to zajímavé. Myslete si klidně něco o bizarnosti. Myslet si totiž můžete co chcete. Kdo tedy potrápí vaši kombinační fantazii?

Vintage Wine
Redheads, whisky, pubs and being free! Definice ráje podle Archivního vína. K tomu rozhýbané nohy vrtící se do mandolínových nástřelů a ucho mlsající houslové smeče. Představte si to tak, že rozhodně sedět nebudete. Keltský odkaz stále žije a je jen dobře, že expanduje ze své největší bašty Irska, modifikuje se a dopadá do různých koutů Evropy, vlastně tak, jako kdysi.

Together
Zklidněte se, zaposlouchejte se a nechte se unášet na vlnách. Příběhy jsou přístupné pouze pro pozorné a veliké odhalení je zakukleno pod množstvím indicií. Všechny jsou poskytnuty devítičlenným ansáblem, který vám odhalí vrstvy nahromaděné časem. Dynamika tvořená kombinací smyčců a kytary vás strhne a nechá plout na vlnách tajemství.

Candy Meatworks
Abyste neodcházeli nepoznamenaní, je tu něco, co vás vytrhne z letargie nebo znechutí. Nesuď knihu podle obalu zde neplatí. Když k vám přijde člověk v masce s falešným tetováním, malý indiánek nebo žluťásek, kopněte je do zadku a nebavte se s nimi, i když budou o vaši pozornost zápasit pohyby o nichž lze pochybovat zdali jsou vůbec taneční. Na konci poznáte, jestli to byla ztráta času nebo vtipná replika.