EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Fallgrapp (SK) a Himalayan Dalai Lama

Datum

Sobota 21.4.2018, 20:30

Cena

250,-

předprodej v Rock Café a v síti GoOut.net

Slovenská kapela Fallgrapp je netradičním hudebním seskupením, v kterém se podmanivě spojují elektronika s akustickými nástroji, houslovým triem a ženským vokálem. Jejich živé koncerty charakterizuje nezaměnitelná intimní atmosféra, zajímavě vrstvené aranže, zvuková a harmonická pestrost a netradiční přístup k textům ve slovenštině.
Kapela vznikla v roce 2012 a postupně se vyprofilovala do stálé 8 členné sestavy. Pohybuje se na pomezích organické elektroniky, downtempa, trip-hopu a alternativního popu. Fallgrapp se objevili na několika prestižních festivalech doma i v zahraničí včetně Eurosonic Noorderslag v Holandsku. Také vystoupili v Bratislavě jako předkapela Bonoba.
Jejich debutové album Rieka získalo nejvíc hudebních ocenění Radio_Head Awards v rámci jednoho ročníku. Rieka získala hned 4 ceny – album roku 2014, singl, debut a elektronická nahrávka. Fallgrapp vydali už i druhé album s názvem V hmle, které se stalo jedním z nejzajímavějších hudebních počinů slovenské scény za rok 2017.
A už 21. dubna se tato slovenská kapela představí v Rock Café! Hostem jim budou Himalayan Dalai Lama z Brna. Nenechte si ujít tento podmanivý večer!


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /iota/rockcafe.cz/wp-includes/functions.php on line 3594