En

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kino. Galerie

hudba

Delinquent Habits (USA) + supports: Skinny Fresh (San Diego / CH), Lister – VYPRODÁNO!!!

Datum

Čtvrtek 30.3.2017, 20:00

Cena

450,- předprodej

Předprodeje: Rock Café, GoOut.net

Hip-hopová kapela DELINQUENT HABITS opět navštíví české publikum
Legendární latino americká hip-hopová partička Delinquent Habits, která je známá originálním soundem vznikajícím kombinací mexických trumpetek s ostrým hip-hop groove vyráží na své turné a nevynechá ani Českou republiku. O tom, že kapela nezapomíná na své fanoušky a stále tvoří nové věci, svědčí i fakt, že na konci loňského roku vydali novou desku s názvem It Could Be Round Two. S touto deskou skupina vyráží na evropské turné a samozřejmě nezapomene ani na své české fanoušky, které navštíví hned v několika městech. Formace Delinquent Habits se opět vrací v originálním složení obou MC, kteří jsou zakládajícími členy. Skupina předvede svůj pověstný mix mexické latino muziky a hip hopu již 30. března v Praze, o den později v Brně a poté v Šumperku.
Delinquent Habits se za posledních 20 let hraní v České republice stali legendou hip-hopové scény, o čemž svědčí jejich narvané koncerty v Praze, Brně, Ostravě, Frýdku Místku, Třebíči, Lysé nad Labem a jiných navštívených městech, na které přišlo mraky lidí a kde Tequila tekla proudem, ženy se sexy vlnily a hustě se pařilo až do rána.
Delinquent Habits je partička hodně vyzívaných latino amerických týpků, co to vždy nakopnou tak, že se ještě dlouho na jejich vystoupení vzpomíná. Když se z podia začnou ozývat vypečené mexické trumpetky v kombinaci s ostrým groove hip-hopem a ujetým flow, nikdo nezůstane jen tak stát nebo dokonce sedět!
Los Delinquentes, jak si také někdy říkají, proslavilo hned první debutové album s názvem Delinquent Habits (1996), které produkoval slavný rapper Sen Dog (Cypress Hill), který na desce i účinkoval. Největším jejich hitem je zcela určitě song „Return of the tres“, známý jako ústřední melodie hollywoodské komedie Double Take (Super finta 2001). Tato skladba se také objevila v reklamě firmy Nike. Asi všichni znají legendární hity ´Tres Delinquentes´, ´Return of The Tres´ nebo ´Merry Go Round´.
Kdo si chce pořádně zatančit ve víru latino trumpeto hip-hopu, tak si nesmí nechat ujít živé koncerty DELINQUENT HABITS!! TEQUILA PARTY NEVER STOPS!

Supports:
Skinny Fresh
Hip-Hopová partička Skinny Fresh z Basel (Švýcarsko) přináší old school hip-hop z 90 let, zabalený do moderního obalu s příchutí dnešního milénia.
Crew se skládá z rappera Skinny Fresh (San Diego), jeho DJ Donnie F a beatrproducera Beatcauzo, toto trio již upoutalo hodně pozornosti, hlavně ve Švýcarsku.
Jejích mix beatů a poeticky zdatné texty překvapují nejen hip-hop znalce doma i v zahraničí. Některé z jejich písní jsou o sociálních problémech souvisejících
s dnešní dobou a často obsahují hluboké zprávy.
Umí také rozjet pořádnou párty svými melodickými songy plnými pozitivních vibrací.
Přestože posádka byla založena v roce 2014, Skinny Fresh již dosáhli četné milníky a jsou na cestě k zaměňování mezinárodní hip-hopové scény.

Lister

Další info na: www.dhabits.cz