En

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kino. Galerie

hudba

Circus Problem + support: Tygroo, Skavare

Datum

Čtvrtek 25.2.2016, 21:00

Cena

100 Kč včetně poplatků, od 1.2. 130 Kč včetně poplatků; 150 Kč v místě

Předprodej v Rock Café, v síti Ticketstream.cz a GoOut.cz

LONDON CALLING PARTY
Další mejdan s Circus Problem! Tentokrát v Rock Café s podporou kapel Tygroo a Skavare. Přijďte se s Circus Problem rozloučit, protože den poté odlétají na víkend s ne moc populární leteckou společností do Londýna a kdo ví, jestli se ještě vrátí a v jakém stavu. Navíc party v Rock Café jsou nevyzpytatelné a možná je budete moct doprovodit druhý den rovnou na letiště.

Circus Problem
Circus Problem kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop a špinavý house. S albem „Born not typical“ bouráme kluby a další akce po celé republice i v zahraničí a necháváme za sebou mejdany protančené až do ranních hodin. Circus Problem je uskupením poněkud bláznivého charakteru, které vzniklo v roce 2012 a za sebou má řadu pouličních vystoupení, klubových koncertů, městských oslav a festivalů. Rádi cestujeme a ohromujeme fanynky ve všech koutech České republiky i po celém světě.

Tygroo
Dva leopardi, jedna tygřice a jeden obtloustlý medvěd v plechovém potrubí. Světový rozruch vyvolali zejména na Jičínsku a na Silvestra. Od té doby jejich sláva nezadržitelně stoupá ke hvězdám. Jungle funk a cave music. Chlupy, tlapy, čumáky a tesáky. Každý z členů přichází z jiné hudební dimenze a tak se v kapele mísí prvky klezmeru, funku, balkánu, swingu, drum n’bassu a klasické hudby. Vše hráno na akustické, převážně dechové nástroje.

Skavare
Skavare (dříve Skavare Flascheta) pochází z Konstantinových Lázní v západních Čechách. Kapela vznikla v roce 2006 a od té doby prošla řadou změn. Prostřídala se v ní řada muzikantů z tachovského okresu a začala hledat hudební inspiraci i v jiných hudebních stylech. Kapela hraje veselé, energické SKA, okořeněné mandolínou, do kterého se vnáší prvky punku, rocku, reggae, dechovky a balkánu. V roce 2011 bylo vydáno první album s názvem „Těší Mě“. V roce 2014 pak druhé album pod názvem „Číslo 2 žije“.

Line – up
21:00 Tygroo / klezmer, funk, balkan, swing, drum n’bass
22:00 Circus Problem / disco-balkan
23:30 Skavare / ska