EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Benefiční koncert Nadace na ochranu zvířat – Děkujeme, Marto!

Datum

Neděle 16.12.2018, 19:00

Cena

250,- v předprodeji / 300,- v místě

předprodej v Rock Café shopu

Benefiční koncert Nadace na ochranu zvířat, která od svého založení v roce 1994 hájí zájmy a práva zvířat a zasazuje se o jejich životní pohodu.

Dramaturgický koncept koncertu je pojat jako komponované pásmo nejznámějších skladeb Marty Kubišové, zpěvačky a patronky Nadace na ochranu zvířat.
Hlavními účinkujícími jsou zpěvačky Markéta Procházková a Bára Smejkalová. Jejich hosty, kteří vystoupí v rámci programu benefičního koncertu, jsou Marta Kubišová, Tereza Mašková a Tomáš Savka (zpěv), Dominika Červinková a Anna Šitnerová – ViViD Dance Company (tanec), Ester Godovská a další hostující hudebníci.

Benefiční koncert Nadace na ochranu zvířat je poděkováním Martě Kubišové, která od roku 1992 nezištně a s ohromným nasazením pracuje ve prospěch ochrany zvířat, a také všem lidem dobré vůle (i Květě), kteří mají rádi zvířata a jejich osud jim není lhostejný, kteří podporují nadaci a spolu s ní pomáhají zvířatům.

Koncert doprovází výstava fotografických koláží „Ráj na Zemi pokračuje“ autorek Silvie Milkové a Jany Butzke alias Spektákl jsoucno, pořádaná pro Nadaci na ochranu zvířat v Galerii Rock Café, v termínu od 4. 12. 2018 do 4. 1. 2019. V neděli 16. 12., od 17:30 hodin, proběhne vernisáž s komentovanou prohlídkou výstavy a zároveň performance Spektáklu jsoucno.

V neděli 16. 12., v 18:00 hodin, v galerii Rock Café proběhne slavnostní rozsvícení Stromu přání Dokonalé Lásky, která je výrobcem čistě přírodních veterinárních přípravků a je hlavním partnerem benefičního koncertu.

Poděkování Nadace na ochranu zvířat

Markétě Procházkové a Báře Smejkalové, zpěvačkám, iniciátorkám a hlavním protagonistkám benefičního koncertu,
Martě Kubišové a všem účinkujícím, kteří vystoupí v rámci koncertu bez nároku na honorář, Silvii Milkové a Janě Butzke, fotografkám a performerkám, autorkám výstavy koláží se slibným názvem „Ráj na Zemi pokračuje“, Ivanu Pinkavovi, autorovi ústřední fotografie k Benefičnímu koncertu Nadace na ochranu zvířat, časopisu HAF & MŇAU za mediální podporu a dlouholeté partnerství a Dokonalé Lásce za podporu, pomoc a spolupráci v ochraně zvířat. A za dokonalou lásku.