En

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna.

hudba

„Balkan Bashavel“: Circus Brothers, Dr. Balkan a Malalata, věštírna, workshopy

Datum

Sobota 13.1.2018, 21:00

Cena

180,- / 230,-

předprodej v síti GoOut.net

Balkan Bashavel by MALALATA se vydává na tour hned se začátkem nového roku! Přijďte vyskákat kalorie z vánočního hodování v rytmu balkan beats, gypsy music, cumbie, reggae a všeličehos dalšího z world music.

V Praze startuje combo:
MALALATA + Circus Brothers + Dr. Balkan

MALALATA (SK)
MALALATA je už 11 let synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Pohoda, Grape, Uprising či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.

Circus Brothers (CZ, live)
Nový objev české klubové a festivalové scény. Šestičlenná kapela, která s neuvěřitelnou energií a nadhledem hraje balkan-disco kombinující balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop, špinavý house, drsný rap a líbivý folk. V létě se tato banda předvedla třeba na festivalech Rock for People, Mighty Sounds či Rock for Churchill a odehrála společný koncert s legendárními Fanfare Ciocarlia.

Dr. Balkan (CZ, Bassta Fidli Crew)
S terapií balkánskými rytmy napomůže Dr. Balkan – člen slovácké audiovizuální grupy Bassta Fidli Crew. Láska k folklornímu ornamentu a tradiční muzice ho dovedla ke zkoumání fúzí folklórů Evropy se elektronickými zvuky. Styly jako folkstep a baltik bass doplňuje v setech o tradiční cimbálové a balkánské songy. Čekejte nečekané a slyšte neslýchané!

Věštírna s Věrou Várady