En

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kino. Galerie

hudba

Ať se snaží ona, Define Me, Bazztaarklan

Datum

Čtvrtek 5.10.2017, 20:00

Cena

99,- + poplatky v předprodejích / 130,- v místě

Předprodej v Rock Café a síti GoOut.net

Ať se snaží ona – široká ramena, blondýna, fotbalisti, činčily, modelky a botoxový electrorock. Na památečním vystoupení na Colours of Ostrava vykopli z pódia zakládajícího člena Jakuba Koháka. Hned sedmkrát. Bez kapely ale nestojí život za nic, vrátí se Jakub už tento koncert na pódium?
Define Me – modern-rockový nářez z Prahy kombinující syrový rock’n’roll s mladým post-hc/djent/prog. Po velkých změnách v sestavě nyní ve formě víc než kdy dřív! Kapela se nedávno znovuzrodila klipovým singlem ‚Identity‘ a koncertem na festivalu Mighty Sounds, na cestě je toho však mnohem víc! Přijďte se podívat na vůbec první pražskou show #DFNM po půlroční metamorfóze.
Bazztaarklan -s neuvěřitelnou lehkostí do svého rockového soundu přimíchali několik žánrů a na svém debutovém albu Country Never Dies vytvořili speciální koktejl rocku, rapu, country a blues. Břeclavská kapela působící od roku 2013 se tak hrdě hlásí k vlně country-crossoveru, a to speciálně k redneck rapu. Berme to z nadhledu, tak zní jejich heslo, které těmto muzikantům umožňuje hrát tuto hudbu s takovou energií, ironií a bravurou.