CZ

The oldest club in Prague. Music. Theater. Café

gallery

Vernisáž výstavy “HENSLEY” Skate Art & Photo Exhibit

Date

Thursday 28.6.2018, 19:00

Price

free entry

Bar Hensley otevřel své dveře v peruánském hlavním městě Lima v prosinci roku 2010. Je pojmenován po Mattovi Hensley, legendárním skejťákovi osmdesátých let.
Bar se stal brzy povinnou zastávkou pro mnoho umělců a skejťáků z celého světa, kteří Limu navštívili. Slogan baru zní “Hens is home” (Hens je domov) a díky rodinné atmosféře se do Hensley vracejí lidé z celého světa.
Tato výstava představuje některé lokální umělce, pro které je Hensley domovem a kteří pomáhají s designy triček, plakátů a zdí baru a zároveň vystavuje fotografie jezdců, kteří Hensley navštívili a jezdili v jeho minirampě, jako Tony Hawk, Daewon Song, Chris Cole, Wes Kremer ad.
Budou zde také limitované edice triček baru od vystavujících umělců a limitované skateboardy, které vznikly jako kolaborace s našimi přáteli, punkovými legendami The SUBHUMANS z UK, kteří budou v den vernisáže v Rock Café hrát!

Výstava je součástí programu Mystic Sk8 Cup, který probíhá ve skate parku Štvanice od pátku 29.června do neděle 1.července.

Vernisáž se uskuteční ve čtvrtek 28. června 2018 od 19:00 v prostorech galerie Rock Café.

All exhibitions

Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /iota/rockcafe.cz/wp-includes/functions.php on line 3594