Program

(BOHUŽEL VYSTOUPENÍ LAMB OF GOD ZRUŠENO) více v textu, ALL SHALL PERISH (USA), SKELETONWITCH (USA)

Datum a čas:28.6. Čtvrtek 20:00
Cena:Vzhledem k absenci Lamb Of God bude vstupné sníženo na 250,- Kč. Rozdíl mezi předprodejní cenou a cenou na místě (200,- Kč) bude vracen u vstupu do klubu od 19:00h. Vstupenky zakoupené v předprodeji lze jinak vracet v místě jejich zakoupení.


Vyjádření pořádající agentury Obscure promotion
:
Dnes 28.6.v 11:00h jsme obdrželi zprávu od managementu LAMB OF GOD, že dnešní plánované vystoupení v Praze v klubu Rock Café je zrušeno. O konkrétních důvodech nemáme zatím žádné zprávy. Koncert kapel ALL SHALL PERISH a  SKELETONWITCH proběhne dle původního plánu a začne ve 20:00h. Vzhledem k absenci Lamb Of God bude vstupné sníženo na 250,- Kč. Rozdíl mezi předprodejní cenou a cenou na místě (200,- Kč) bude vracen u vstupu do klubu od 19:00h. Vstupenky zakoupené v předprodeji lze jinak vracet v místě jejich zakoupení.

 


Předprodej přes www.obscure.cz,

Libová sestava kapel, vytvořená spojením tří na sobě nezávislých turné, se představí 28. června v pražském Rock Café. Původně avizované LAMB OF GOD dále doplní jejich američtí krajané v podobě kapel ALL SHALL PERISH a SKELETONWITCH. Vstupenky na tuto velezajímavou koncertní událost jsou již nyní k dostání ve všech běžných předprodejních sítích.

LAMB OF GOD, čelní představitel moderní metalové scény a kapela, která v posledních letech sbírá nejprestižnější ocenění, představí na probíhajícím evropském turné své aktuální album „Resolution“, která se tak stalo nástupcem tři roky staré nahrávky „Wrath“.

LAMB OF GOD platí v současnosti za hlavní tvář tzv. nové vlny amerického metalu. Jejich strmě se vyvíjející kariéra začala v roce 1994, ale až o pět let později vychází první album „Burn The Priest“, které je plné drsného a neučesaného zvuku. Následující roky jsou ve znamení tvrdé práce a nekonečného koncertování, mezi nímž vzniká materiál na další desky. Definitivní zlom a odměna za tvrdou práci přichází v roce 2003 s albem „As The Palaces Burn“, které vítězí v rozličných magazínech v kategorii „album roku“ a kapela vstupuje do pomyslné první ligy.Stále více se začínají množit přirovnání k legendární PANTEŘE, se kterou LAMB OF GOD pojí zejména thrashmetalové kořeny a masivní energie, která z jejich hudby doslova prýští. Poznávacím znamením se stává neprostupná zvuková stěna tvořená dvěma kytarami, nadlidské výkony bubeníka Chrise Adlera a v neposlední řadě vokál frontmana Randyho Blythe, který dává vzpomenout právě na leadera PANTERY Phila Anselma.

Také poslední deska „Resolution“ pokračuje v trendu „panterovského“ metalu, tzn. nechybí tradiční syrovost, agresivita a LAMB OF GOD se zde opět prezentují jako nezastavitelná metalová mašina, která semele vše co se jí postaví do cesty.

Díky zmíněnému spojení tří na sobě nezávislých turné se v Rock Café představí také Američané ALL SHALL PERISH, kteří v Praze naposledy vystoupili před dvěma lety v rámci Hell On Earth Tour. Respektovaná deathcorová formace bude propagovat svou rok starou desku z názvem „This is Where it Ends“.

Třetí formací, která se představí v Rock Café, budou američtí thrasheři SKELETONWITCH.