Program

TIME SWITCH (DE/ES/UK, feat. Minerva Díaz Pérez a Mike Romeo, ) & Support: GADJO.CZ & JAM SOUND SYSTEM (CZ),THE CARLSON TWO (DE)

Datum a čas:14.4. Sobota 21:00
Cena:330,- + poplatky/předprodej v Rock Café a síti Ticketstream, 390,- v místě

TIME SWITCH
je zcela nový projekt, který se vynořil z bývalých členů kapely N.O.H.A., v čele s jejich klenotem Minervou Díaz Pérez (Tu Café, Dive In Your Life, Pijama ...).
Tento mezinárodní kolektiv, který za posledních osm let nasbíral rozsáhlé zkušenosti z nonstop koncertování a cestování po celé Evropě, se nyní dal dohromady s novým hlasem z Londýna a založili novou kapelu!
Z tohoto dalšího vynikajícího hudebníka ve své nové sestavě jsou nadšeni:
Mike Romeo! Jeho karibské kořeny (ze Sv. Vincenta a Grenadiny) se hladce spojují
s londýnským vlivem. Díky tomu, že vyrostl v britské hudební „mecce“, propojuje své kořeny s výchovou v aktuální  zcela individuální valící se styl.
TIME SWITCH propojují vokální linky Minervy s masivními beaty pod nimi, nechávájí splynout drum'n'bass s reálnými strukturami písní nad tímto vším. Zůstávají věrni svým základům v oblasti zlomených beatů, odvážné elektroniky a flirtování s prvky různých kultur, ale posouvají je na další vyšší úroveň!
Když kapela začne hrát, aktivují „časový spínač“ a přivádějí publikum do jiného vnímání času, do časového pásma bez stresu a napětí, ale se spoustou basů a elegance.
Bok po boku těchto 5 hudebníků tvoří výbušnou chemickou reakci. A s touto energií pracují v současné době na novém albu, které vyjde, až dny opět začnou být horké.
TIME SWITCH jsou:
MINERVA DÍAZ PÉREZ (zpěv)
MIKE ROMEO (zpěv)
JOCHEN EICKENBERG (klávesy)
TIM RASHID (basa)
TOBIAS BELKER (bicí)

THE CARLSON TWO
Electro Swing, Balkan Beats, Funk, (Northern)Soul, Ska, 60er, 70er, Dub..